Tweeschroefsvisvoerextruder
Dubbelschroefs visvoer extrudermachine

Tweeschroefsvisvoerextruder

Wat is een dubbelschroefsextruder voor visvoer?

Anders dan een enkelschroefsextruder biedt deze machine een stabielere output en kan een grotere verscheidenheid aan voersoorten verwerken. Als hoogwaardige voerverwerkingsmachine is hij bijzonder geschikt voor de productie van premium aquacultuurvoer.

Efficiënte pelletiseercapaciteit

Dankzij de dubbele schroeftechnologie biedt deze machine superieure mengmogelijkheden, waardoor een breed scala aan complexe voerformuleringen kan worden verwerkt. De schroeven zijn voorzien van een variabele frequentie-snelheidsregeling, waarmee de pelletdichtheid en de expansiegraad kunnen worden aangepast. Of het nu gaat om drijvend, halfdrijvend of zinkend voer, het proces verloopt moeiteloos.

De twee schroeven zijn ontworpen met een volledig in elkaar grijpende structuur zonder speling, waardoor een effectievere controle mogelijk is over de toevoer, verdichting en extrusie van de grondstoffen. De uithardingstijd van het materiaal in de cilinder bepaalt de uiteindelijke uitzetting van de pellets. Dit proces is volledig instelbaar.

Naast een robuuste constructie is de machine ook eenvoudig te bedienen. Elke dubbelschroefs visvoermolen is uitgerust met een PLC en een touchscreen-besturingssysteem, waardoor de productievereisten gemakkelijk kunnen worden aangepast. De uitstekende productiecapaciteit voldoet aan de vraag naar hoogwaardig visvoer, maar ook aan de vraag naar diervoeding voor katten en honden.

dubbele schroef drijvende visvoer extruder

Parameters van de dubbelschroefsextruder voor visvoer

Deze extruder is verkrijgbaar in verschillende modellen met uiteenlopende productiecapaciteiten. Hieronder vindt u de specifieke parameters en productiecapaciteiten voor elk model. Ze kunnen worden gebruikt in productielijnen met een capaciteit van 0.5 tot 12 ton/uur en hoger. Voor specificaties die niet in deze tabel staan, kunnen wij maatwerk leveren.

ModelSPHS75x2SPHS120*2SPHS120*2SPHS150*2SPHS185*2
Hoofdmotorvermogen (kW)5590110200355
Schroefdiameter (mm)75120120150185
Voedingsvermogen (kW)1.51.51.51.52.2
Conditionervermogen (kW)7.511111111
Vermogen van de differentiaalconditioner (kW)1111111515
Capaciteit (T / H)0.5-1.01.5-2.03.0-4.05.0-6.010-12

Deze machine is uitgerust met een frequentiegestuurde aandrijfmotor, waardoor de draaisnelheid van de dubbelschroef nauwkeurig kan worden geregeld. Hierdoor kan de machine verschillende grondstoffen verwerken, zoals maïs, sojameel, tarwe, vismeel, rijstzemelen en additieven voor aquacultuurvoeding. Door visvoer met verschillende drijfvermogens te produceren, wordt tegemoetgekomen aan de voedingsbehoeften van diverse vissoorten.

dubbelschroefs visvoer extrudermachine

Onze dubbelschroefsextruder voor visvoer verhoogt de capaciteit per eenheid met 20%. De nauwe passing van de dubbelschroefconstructie zorgt voor een grondige extrusie van het materiaal, waardoor residu effectief wordt voorkomen. Tegelijkertijd wordt de schuifkracht gelijkmatig verdeeld in de extrusiekamer, wat de hoge kwaliteit waarborgt en de capaciteit per eenheid verhoogt.

visvoermolen met dubbele schroef

Elke dubbelschroefextruder is uitgerust met een industriële Siemens-motor, die een stabiele vermogensafgifte garandeert. De aandrijfbehuizing is voorzien van FAG- of SKF-lagers, waardoor de algehele constructie robuuster is. Dit zorgt voor een langdurige, stabiele werking van de apparatuur en verlaagt de bedrijfskosten.

dubbelschroefs vismeel extruder

Elke schroefset is vervaardigd van de nieuwe slijtvaste legering 38CrMoAi en is voorzien van een dubbellaagse metalen voering in de expansiekamer. Deze eigenschappen zorgen voor minder slijtage tijdens langdurig gebruik, terwijl de toevoerkwaliteit en de output van de unit worden verbeterd. De apparatuur behoudt een hoog rendement, zelfs tijdens continue, langdurige productieruns.

dubbelschroefs visvoer extruder

Met matrijsdiameters variërend van 0.6 mm tot 20 mm kan deze machine voerpellets in een breed scala aan maten produceren. De resulterende pellets hebben een uniform uiterlijk en een uitstekende waterbestendigheid. Het snijmechanisme wordt aangestuurd door een frequentiegestuurde motor, waardoor de pelletlengte nauwkeurig kan worden afgesteld. Een turbulent afvoersysteem verbetert de esthetische kwaliteit van de pellets nog verder.

visvoer extruder
Visvoermolen met dubbele schroef en een capaciteit van 5 ton/uur te koop in Oezbekistan.
Vlag van Oezbekistan
1 T/H dubbelschroefsextruder voor visvoer te koop in Bangladesh
Vlag van Bangladesh
2 T/H drijvende visvoer-extruder te koop in Rusland
Russische vlag
Extruder voor drijvend visvoer (1-1.5 ton/uur) te koop in Qatar
Vlag van Qatar
Project voor de productie van drijvend visvoer met een capaciteit van 2 ton per uur in Thailand
Thaise vlag
1.5–2 T/H dubbelschroefsextruder voor visvoer te koop in Iran
Iran vlag
complete productielijn voor visvoer
Grondstofbreker

De hamermolen produceert deeltjes met een grootte van 0.5 tot 0.8 mm. Indien u behoefte heeft aan een tweede maalproces, bieden wij ook een ultrafijne poedermaalmachine aan , die beter geschikt is voor de verwerking van visvoer.

Voermixer

Het apparaat kan diverse grondstoffen voor de voerproductie mengen. De gemengde ingrediënten kunnen tot voerpellets met een uniformere textuur worden geëxtrudeerd, waardoor een consistent voedingsgehalte in elke pellet wordt gegarandeerd.

Mesh riem droger

Vers geëxtrudeerde visvoerpellets kunnen een vochtgehalte van meer dan 22% hebben. Deze zachte banddroger kan het vochtgehalte van de voerpellets met meer dan 10% verlagen, waardoor de houdbaarheid van het voer wordt verlengd.

Spuitmachine

Het besproeit voerpellets met eetbare olie of lokstoffen om de smakelijkheid te verbeteren. Voerpellets die met olie zijn bespoten, hebben een gladder en egaler oppervlak, waardoor ze voldoen aan de eisen voor hoogwaardig voer.

koelmachine

Deze unit koelt en stolt het gedroogde voer, waardoor de temperatuur daalt van 80 °C tot iets boven kamertemperatuur (3-5 °C). Dit helpt de vetten in het voer te stollen, wat het verpakken en transporteren vergemakkelijkt.

Verpakkingssysteem

Het maakt automatisch wegen en verpakken mogelijk, wat de verkoop van producten vergemakkelijkt. De verpakkingsgrootte is doorgaans 10 tot 50 kg per zak. U kunt gebruikmaken van hitteverzegeling, touwverzegeling of een combinatie van beide.

Veelgestelde Vragen / FAQ

Wij bieden gratis adviesgesprekken en introducties van oplossingen voor dubbelschroefsextruders voor visvoer. Heeft u vragen over deze apparatuur? U vindt de antwoorden hieronder. U kunt natuurlijk ook altijd contact met ons opnemen om uw specifieke productievereisten te bespreken.

Kan deze visvoer-extruder met dubbele schroef zinkend aquatisch voer produceren?

+

Wat is het verschil tussen deze dubbelschroefextruder en een enkelschroefextruder?

+

Dubbelschroefextruders zijn geschikt voor productie met een hoge capaciteit van 1 tot 12 ton per uur en meer. Ze hebben een breder toepassingsgebied en kunnen een grotere verscheidenheid aan voerformuleringen verwerken. Dankzij de nauwkeurige uitlijning van de dubbele schroeven zorgen ze voor een superieure materiaalextrusie en stabielere vormingssnelheden. U kunt ze gebruiken voor de productie van hoogwaardig aquacultuurvoer en diervoeding. Op de lange termijn bieden ze een hoger rendement op uw investering.

Welke formaten voerpellets kan deze dubbelschroefsextruder voor visvoer produceren?

+

Hoe kies je de juiste dubbelschroefsextruder voor vismeel?

+

email
whatsapp
Vraag een offerte aan!
Scroll naar boven